czwartek, 15 sierpnia 2013

Memories from England: Leeds Castle(by Zuza)

Czas, który spędziłam w Londynie, był cudowny, jednak dniem, który najbardziej mi się podobał, był ten, który spędziliśmy w Zamku Leeds. To miejsce jest wprost magiczne, sam budynek nie jest zbyt duży, jednak wystrój wnętrz zapiera dech w piersiach. Tego dnia mogliśmy uciec od tego całego gwaru wielkiego miasta(który zwykle uwielbiam, jednak ten dzień relaxu, był jak najbardziej potrzebny), a więc leżeliśmy na trawie i łapaliśmy ostatnie promyki słońca(jako że następnego dnia zaczęło padać), spacerowaliśmy po pięknych ogrodach, próbowaliśmy lodów o smaku Kentish honey (pycha!), próbowaliśmy się zgubić w labiryncie(co tak naprawdę było dosyć trudne, ponieważ był on bardzo mały, jednak mi udało się to zrobić 3 razy). Amosfera tego miejsca była bardzo spokojna i relaksująca, pogoda była przepiękna(jedynym minusem było to, że strasznie wiało, a tego dnia założyłam sukienkę, więc miałam z tym malutki problem :D)
 
I loved my time in London, but the day I enjoyed the most was the one we spent in Leeds Castle which was truly enchanting. The building itself is not very big, but the interiors are amazing (a bit of retro is something I adore). Our day consisted of laying on the grass, sunbathing, walking around most amazing gardens, eating the best Kentish honey flavoured ice cream, trying to get lost in the maze(which as everyone said was really hard to do, because it was really small, but somehow I managed to do that 3 times and I had difficulties in getting out :)). The atmosphere of this place was so relaxing, the weather was perfect(only it was a bit too windy and since that day I wore a dress that became a problem :D)
 
 Wish I could get back to this place!
Anyways, Hope your summer is just wonderful!

xoxo Zuza


The rest of my England memories you can see in this post :)

5 komentarzy:

 1. Love the pictures! I live in England, it really is wonderful :)

  www.kristianavasarina.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkie zdjęcia piękne, a zwłaszcza pierwsze :) Byłam w tym miejscu jakiś czas temu i bardzo chciałabym znów je odwiedzić... Jadłaś może ich specjał - miodowe lody? :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Gorgeous shots! My time in England was so short lived; your photos make me ache to go back. :)

  OdpowiedzUsuń

Thank you for visiting our blog. Each one of your comments means the world to us.
Zuza&Kasia