środa, 24 lipca 2013

Bates Motel

Today I would like to tell a bit more about the new seires "Bates Motel", which refers to Alfred Hitchcoks's movie "Psycho", so watching it beforehand is essential.
 Dzisiaj chciałabym przybliżyć Wam temat nowego serialu "Bates Motel"
Nawiązuje on do "Psychozy " Alfreda Hitchcocka,więc najpierw trzeba oglądnąć film :)
The plots starts with the death of the Norman's father, after which he and his mother decide to move to small town to start a new life. Unfortunately from the very begginig they confront many obstackles.

Akcja serialu rozpoczyna się od śmierci ojca Normana w niewyjaśnionych okolicznościach. Rodzina zmarłego przeprowadza się do małego miasteczka, aby zacząć nowe życie, od początku jednak na swojej drodze spotyka wiele przeszkód.
Od pierwszego odcinka serial trzyma w napięciu. Podobnie jak "Psychoza" występuje tam wiele niedomówień, przez co Bates Motel robi się jeszcze bardziej zagadkowy. Dla niektórych chora może się wydawać relacja głównych bohaterów - Normy i Normana, czyli matki i syna, których łączy definitywnie coś poza relacją rodzic-dziecko.
Aktorzy grający w serialu (nie tylko główne, ale również drugoplanowe role)swoimi umiejętnościami aktorskimi idealnie tworzą klimat i Bates Motel ogląda się wręcz z przerażeniem. Koniecznie oglądnijcie trailer! Tak szybka akcja to nie zasługa dobrej edycji zwiastuna. Ten serial po prostu taki jest!

Na razie wyszło jedynie 10 odcinków 1 sezonu, więc na kontynuacje musimy poczekać do 2014 :(
 Miłego oglądania !

xoxo Kasia

3 komentarze:

 1. to chyba nie jest dla mnie, bałabym się potem zasnąć

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam:)
  Dziękuję za miły komentarz!
  Brzmi ciekawie...Dziękuję za polecenie tej serii:)
  Pozdrawiam ciepło- Anna

  OdpowiedzUsuń
 3. nie oglądałam, może się skuszę :D

  OdpowiedzUsuń

Thank you for visiting our blog. Each one of your comments means the world to us.
Zuza&Kasia